جک پارکینگ v2


جک پارکینگ V2

divider-mahdoor

توضیحات محصول :

مناسب برای درب های دولنگه با حداکثر طول هرلنگه ۳ متر و وزن ۵۰۰ کیلوگرم
مجهز به مرکز کنترل پیشرفته با کارکرد و قابلیت های مختلف
دارای سیستم هوشمند در مقابل برخورد با مانع
دارای سیستم خلاص کن دستی جهت استفاده در مواقع ضروری
برند V2 چند سالی است که برند اول فروش در ایران شده و  با قیمت مناسب و کارایی بالای سیستمهایش جا در دل ایرانی ها باز کرده و این همه را مدیون مدل کالیپسو خود است که با ظاهر خاص خود کاملا قابل تشخیص بوده و در یک نگاه می توان کالیپسو را از سایر مدلها تشخیص داد. جک  وی تو کالیپسو ۴۰۰ که در چند سال اخیر با ورود جکهای درب پارکینگ غیر اصلی که نام کالیپسو داشتند، تردیدها را در دل برخی از مشتریان راه داده بود، باز هم توانست با اعمال برخی تغییرات، خودش را به مشتریانش بشناسد.
 
همانگونه که از اسم کالیپسو ۴۰۰ مشخص است کورس حرکتی این جک بازویی ۴۰۰ میلیمتر است بنابراین امکان نصب آن بر روی یک لنگه درب با حداکثر عرض ۳۵۰ سانتیمتر ( ۷۰۰ سانتیمتر دو لنگه ) وجود دارد. با توجه به کورس این جک درب پارکینگ  امکان باز شدن هر یک لنگه درب پارکینگ تا حدود ۱۲۰ درجه فراهم است. گشتاور جک درب پارکینگ وی تو کالیپسو ۲۳۰۰ N/m است که عملاً حداکثر وزن هر لنگه درب را تا ۳۵۰ گیلوگرم  محدود می سازد، لذا نصب جک V2 بر روی اکثر درب های دولنگه بلامانع است ولی نصب آن بر روی درب های تک لنگه سنگین چندان توصیه نمی شود.

به علت طراحی بسیار عالی و بدون نقص برد CITY 1 جک V2 این سیستم به علت نصب Varistor در جای صحیح در مقابل نوسانات برقی بسیار مقاوم می باشد.که این قابلیت در مدارهای دیگر موجود نیست.


تماس با ما