جک پارکینگ BFT

نمایش برگه


جک پارکینگ BFT

divider-mahdoor

جک پارکینگ BFT ایتالیا با بیش از ۳۵ سال سابقه یکی از برندهایی است که سهم خوبی از بازار درب اتوماتیک پارکینگ کشورمان را در اختیار دارد. مدل Phobos BT بی اف تی محصولی است که شکل ظاهری مناسبی دارد و جهت نصب بر روی درب های متوسط و سبک مناسب است ولی چنانچه درب پارکینگ منزل شما یک درب بزرگ و سنگین است استفاده از این جک پارکینگی چندان توصیه نمی شود. محصولات بی اف تی با ۱۸ ماه گارانتی در بازار کشورمان ارائه می شوند.
پکیج جک پارکینگ بی اف تی BFT
جک بازویی درب پارکینگ بی اف تی فوبوس از بسته بندی خوب و قابل قبولی برخوردار است و هر یک از قطعات در کارتن مجزا قرار داده شده و احتمال آسیب دیدن دستگاه در هنگام حمل پایین است. این مجموعه شامل قطعاتی به شرح زیر می باشد:
• دو عدد جک بازویی BFT Phobos BT
• یک عدد کنترل باکس با مدار فرمان BFT Thalia
• دو عدد فتوسل BFT به عنوان سنسور ایمنی درب
• دو عدد ریموت کنترل مدل BFT Mitto
• یک عدد چراغ چشمک زن BFT
• سایر متعلقات نصب مدار کنترل جک پارکینگی بی اف تی BFT
مدار کنترل مدل Thalia که برای جک BFT در نظر گرفته شده است یک مدار کنترل دیجیتال است که تمامی گزینه های مورد نیاز را بر روی صفحه دیجیتال خود نمایش می دهد و در مجموع نمی توان به مدار فرمان جک بی اف تی ایراد گرفت. از مزیت های مدار فرمان بی اف تی امکان تشخیص برخورد با مانع، فرمان دادن مستقیم به قفل برقی و همچنین کاهش سرعت جک در انتهای مسیر حرکت درب است. با توجه به اینکه جک بی اف تی فوبوس ۲۴ ولت است، امکان اضافه نمودن مدار شارژر و باطری بک آپ به مدار آن وجود دارد تا در مواقع قطع برق توسط UPS درب باز و بسته شود. لازم بذکر است که باطری و شارژر جزء تجهیزات پیشفرض این جک نیست و می توانید بصورت اختیاری این تجهیزات را خریداری نمایید. ریموت کنترل بی اف تی طراحی باریک و مناسبی دارد و به آسانی در جیب جا می شود.

جک پارکینگ بی اف تی مدل Phobos BT
این جک درب پارکینگ با توجه به کشتاور ۲۰۰۰ N/m توانایی باز و بسته نمودن هر یک لنگه حداکثر ۲۵۰ کیلوگرم ( دو لنگه ۵۰۰ کیلوگرم ) را داراست. کورس حرکتی این جک ۲۸۰ میلیمتر است و توانایی باز و بسته نمودن درب پارکینگ با حداکثر عرض یک لنگه ۱۸۰ سانتیمتر ( دو لنگه ۳۶۰ سانتیمتر ) را دارا است. بدیهی است با توجه به کورس حرکتی کم این جک، نباید به نصب آن بر روی درب تک لنگه و زاویه بازشو بیش از ۹۰ درجه فکر کنیم. همچنین سیستم تنظیم این جک با لیمیت سوئیچ است که مزیت آن تنظیم آسان و سریع توسط نصاب است ولی ایرادی که دارد این است که در صورتی که پیچ های لیمیت سوئیچ خوب سفت نشده باشد به مرور و در اثر ضربه های جک به آن از تنظیم خارج می شود و باید مجدداً تکنسین نصب را خبر نمایید تا جک را تنظیم کند.
 
 
در مجموع می توان گفت BFT Phobos BT کیفیت ساخت خوبی دارد و در صورتیکه اولویت شما وجود برق اضطراری و ظاهر زیبای جک است و درب پارکینگ شما چندان سنگین نیست، بی اف تی می تواند یک انتخاب مناسب باشد. ولی اگر درب پارکینگ بزرگ و سنگین است و یا لولاهای درب شما خیلی روان نیست بهتر است از انتخاب این سیستم درب اتوماتیک پارکینگ اجتناب کنید.
√ برند ایتالیایی، کیفیت ساخت و دیزاین مناسب
√ امکان افزودن باطری بک آپ و برق اضطراری UPS
√ مدار فرمان پیشرفته با امکان تشخیص برخورد با مانع
√ فرمان دادن مستقیم به قفل برقی بی نیاز از مدار واسط
√ مکانیزم حرکتی ۲ سرعته جک و جلوگیری از کوبیده شدن درب
X مدت گارانتی کم ( ۱۸ ماه گارانتی )
X سیستم تنظیم لیمیت سوئیچی میزان حرکت جک ها
X نیروی تولیدی کم ۲۰۰۰ نیوتن ( یک لنگه ۲۵۰ کیلوگرم )
X کورس حرکتی کم ۲۸۰ میلیمتر ( یک لنگه ۱۸۰ سانتیمتر و بازشو ۹۰ درجه )

 

تماس با ما