کرکره اتوماتیک

انواع کرکره اتوماتیک مه در


پاسخ به سوالات شما عزیزان در مورد کرکره اتوماتیک مه در :

1شما چه تیغه هایی موجود دارید و با چه برند هایی کار میکنید ؟
با سلام مجموعه مه در 4 نوع تیغه اصلی را برای کار خود انتخاب نموده است
کرکره اتوماتیک آلومینیوم
کرکره اتوماتیک گالوانیزه
کرکره اتوماتیک فوم دار
کرکره اتوماتیک تیغه پلی کربنات
و با تمامی برند های تولید کننده تیغه کرکره اتوماتیک همکاری مینماید از جمله rumro و altec


کرکره اتوماتیک

divider-mahdoor

با گسترش فرهنگ استفاده از نوع برقی و الکتریکی کرکره ها به جای نوع سنتی آن علاوه بر اینکه باعث تغییر در مبلمان و دکوراسیون شهری و فضای خیابانها شده است به شکل تامل برانگیزی باعث افزایش ایمنی مالی و از آن مهمتر ایمنی روحی صاحبان اماکن تجاری و حتی مسکونی شده است .کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک یکی از دستاوردها و فن آوری هایی است که با داشتن ساختار ساده توانسته است در سهولت و راحتی زندگی بشر نقش مهمی را ایفا کند. نصب کرکره های برقی و انواع درب اتوماتیک و کرکره ضد سرقت را از ما بخواهید . اقلامی که برای نصب کرکره برقی مورد نیاز است عبارتند از :
۱- تیغه
۲- شفت (لوله-محور)
۳- ریل, مویی و کپس
۴- موتور
۵- UPS
۶- صفحه پلیت
۷- یاتاقان
۸- اندی کپ
۹- رسیور
۱۰- کاور موتور ساید
کرکره اتوماتیک تیغه پلی کربنات

کرکره اتوماتیک تیغه پلی کربنات

کرکره برقی با تیغه های فولادی
الف) تیغه فولادی: در دو مدل معمولی و پانچ دار در رنگهای مختلف موجود است.
ب) تیغه های دیگر: آلومینیوم، منیزیوم، گالوانیزه، پلی کربنات و… در ابعاد و اندازه های مختلف، بصورت تخت، قوس دار و… با برندهای متنوع.
انواع موتور کرکره
موتور با به چرخش در آوردن شفت باعث حرکت رول تیغه ها به سمت بالا و پایین می شود. اغلب موتورهای موجود در بازار دو نوع ساید و توبلار هستند. موتورهای ساید در بیرون از شفت مستقر می شوند و دارای مدل های kg150، ۳۰۰ Kg ، ۵۰۰ Kg، ۶۰۰ Kg، ۸۰۰ Kg و… هستند. موتورهای توبلار در داخل شفت قرار می گیرند و دارای مدل های Nm60 ، Nm100،Nm ۱۲۰ ،Nm ۱۴۰ و… هستند. کلیه موتورهای موجود در بازار نیازی به روغن کاری و نظافت ندارند.
کلیه موتورهای موجود در بازار قابل اتصال به UPS (منبع برق بدون وقفه، برق اضطراری) هستند. در موتورهای ساید یک زنجیر بالابر و پایین بر، بطور فابریک تعبیه شده برای استفاده در مواقع قطع برق شبکه شهری. برای موتورهای توبلار نیز آچار خلاص کن برای این منظور بصورت فابریک تعبیه گردیده. برای اطلاعات بیشتر درباره انواع موتور و تفاوتهای میان آنها، بخش سئوال و جواب را ملاحظه کنید.
کارکرد شفت (لوله – محور) در کرکره اتوماتیک
رول تیغه بر روی شفت یا همان لوله قرار می گیرد. با چرخش شفت توسط موتور، رول کرکره به بالا و پایین کشیده می شود.
الف) شفت ۸ Cm برای موتورهای توبلار
ب) شفت ۱۱ Cm برای موتورهای ساید
ریل کرکره اتوماتیک
ریل، پروفیلی است U شکل که بصورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه نصب می شود و رول تیغه ها در داخل آنها بالا و پایین می رود. ریل ها در دو نوع فولادی و آلومینیومی، متناسب با نوع کار، انتخاب می شوند. ریل های فولادی از استحکام و دوام بالاتری نسبت به ریل های آلومینیومی برخوردار هستند.
کرکره های مجهز به یو پی اس (UPS)
UPS دستگاهی است که با استفاده از دو باطری داخلی، برق موتور را در زمان قطع برق تامین می کند. نصب UPS، اختیاری است زیرا در کلیه موتورها ابزاری برای بالا و پایین بردن در مواقع قطع برق تعبیه شده است.


تماس با ما