کرکره اتوماتیک گالوانیزه


کرکره اتوماتیک گالوانیزه

divider-mahdoor

این تیغه کرکره از خم خوردن ورق گالوانیزه در دستگاه نورد ساخته می شود و در نوع ۲جداره جهت اینکه حالت خود را حفظ کند درون آن فوم پلی اورتان تزریق می شود. با توجه به جنس مواد اولیه و همچنین نازک بودن ورق گالوانیزه استفاده شده در ساخت این تیغه کرکره میتوان گفت تیغه گالوانیزه نامرغوبترین و ارزانترین نوع تیغه کرکره برقی می باشد ( جهت تشخیص تیغه کرکره برقی گالوانیزه از سایر کرکره برقی ها می توان از آهنربا استفاده کرد ) . لازم بذکر است با توجه به اینکه فوم تزریق شده در تیغه کرکره گالوانیزه عایق حرارت و صدا نیز می باشد جهت پروژه هایی که خاصیت عایقی نیز مطرح است می توان از انواع با کیفیت کرکره برقی گالوانیزه استفاده نمود .
تیغه گالوانیزه کرکره برقی
تیغه گالوانیزه کرکره برقی نوعی تیغه کرکره است که به روش خم کردن ورق گالوانیزه توسط دستگاه مخصوص نورد تولید می شود. برای اینکه تیغه کرکره حالت خود را حفظ کند در فضای خالی بین دو تیغه از فوم پلی اورتان استفاده می شود. این فوم که توسط دستگاه در داخل تیغه تزریق می شود علاوه بر اینکه استحکام تیغه را بالا می برد عایق صدا و حرارت نیز می باشد.
شکل و رنگ بندی تیغه گالوانیزه کرکره برقی
شکل تیغه گالوانیزه کرکره برقی به شکل محدب دو جداره میباشد و امکان رنگ بندی این تیغه کرکره فراهم می باشد و معمولا از رنگ های سفید و کرم استفاده می شود که با نوارهای رنگی ترکیب شده و زیبایی خاصی به آن می دهد.
سایزهای موجود در عرض تیغه کرکره متفاوت می باشد که بیشتر در ۳ سایز ۶۰ ، ۸۰ و ۱۰۰ تولید میشود. متداولترین سایز تیغه کرکره ۸۰ میلی متر میباشد که علاوه بر زیبایی به خوبی از عهده محافظت از درب بر می آید و حرکت روانی دارد.
سایز ۶۰ میلی متری برای پوشش پنجره مناسب است و سایز ۱۰۰ میلیمتری مخصوص دربهای بسیار عریض است.
تیغه کرکره اتوماتیک گالوانیزه در برابر ضربه و وزش باد و هم چنین نور آفتاب و گرما و سرما از استحکام مناسبی برخوردار است.
از دیگر ویژگی های این نوع تیغه کرکره در مقایسه با سایر کرکره های رول آپ می توان به سنگینی آن و کیفیت رنگ الکترو استاتیک و هم چنین ضربه پذیری بالا به دلیل فوم داخل ان اشاره نمود. انواع مرغوب تیغه های گالوانیزه ضد زنگ زدگی هستند.


تماس با ما